Close
s p a   t l e n o w e

Komora hiperbaryczna Mogilno

Komora hiperbaryczna Mogilno
Komora hiperbaryczna w Mogilnie czy komora normobaryczna?

Co wybrać?

Szukasz sposobu na zachowanie dobrego zdrowia? Potrzebujesz regeneracji lub relaksu? Nie wiesz, czy odpowiednim wyborem będzie komora normobaryczna czy komora hiperbaryczna w Mogilnie? Poznaj normobarię - sposób dbania o zdrowie dla każdego – daj się zaskoczyć pozytywnym efektom terapii tlenowej!

Jak działa komora normobaryczna, a jak hiperbaryczna?

Komora hiperbaryczna w Mogilnie nie jest dostępna, ponieważ jest to urządzenie, które wymaga stałego nadzoru personelu medycznego oraz istnieją liczne przeciwwskazania do jej stosowania – choć po zakwalifikowaniu efekty są na bardzo wysokim poziomie. Panują w niej zupełnie inne warunki niż w komorze normobarycznej. Dodatkowo warto wspomnieć, iż seans w komorze hiperbarycznej nie należy do komfortowych przeżyć. Na twarz nakładana jest specjalistyczna maska, pacjent przebywa w kapsule przypominającej solarium, co zdecydowanie nie jest wskazane choćby dla pacjentów z klaustrofobią. Jeśli zaś decydujemy się na terapię w komorze normobarycznej, która od niedawna działa na terenie naszego miasta, czeka nas relaksujący seans w przestronnym pomieszczeniu, podczas którego możemy siedzieć lub leżeć w wygodnym fotelu i wdychać prozdrowotne powietrze, które wzbogacone jest o drogocenne dla człowieka cząstki wodoru.

Komora hiperbaryczna Mogilno

Normobaria zamiast komory hiperbarycznej w Mogilnie – dlaczego warto?

  • komora normobaryczna to przestronne, elegancko urządzone pomieszczenie,
  • parametry powietrza nie są tak inwazyjne jak w przypadku hiperbarii,
  • powietrze wzbogacone jest o cząstki wodoru,
  • idealne dla organizmu człowieka parametry powietrza wykluczają konieczność obsługi medycznej podczas seansu,
  • przejście przez śluzę wyrównującą ciśnienie między komorą a pomieszczeniem zewnętrznym.

Komora normobaryczna – Twój pierwszy krok do zdrowia

W komorze normobarycznej oddycha się niespotykaną obecnie w naturalnym środowisku mieszanką powietrza, której prozdrowotne działanie jest potwierdzone naukowo. Jest to 32% do 40% tlenu, 0,7% do 1,9% dwutlenku węgla oraz 0,5% do 1^ wodoru cząsteczkowego. Chcesz skorzystać z komory hiperbarycznej w Mogilnie? Zaufaj normobarii, zadbaj o swoje zdrowie!

Subscribe
to our newsletter