Close
s p a   t l e n o w e

Komora normobaryczna Gniezno

Komora normobaryczna Gniezno
Komora normobaryczna w Gnieźnie

Zadbaj o swoje zdrowie!

Chcesz zadbać o swoje zdrowie? Szukasz pomocy w leczeniu schorzeń, na które chorujesz? Poznaj komorę normobaryczną w Gnieźnie! Miejsce, w którym oddychając specjalną mieszanką powietrza poprawisz stan zdrowia i zadbasz o relaks oraz wyciszenie.

Normobaria – co to oznacza?

Komora normobaryczna w Gnieźnie to miejsce, w którym oddychasz powietrzem dbającym o zdrowie. Do specjalnego pomieszczenia wchodzisz poprzez specjalną śluzę wyrównującą ciśnienie pomiędzy komorą a światem zewnętrznym. Gdy znajdziesz się w środku, zauważysz gustownie urządzone, przestronne pomieszczenie, wyposażone w komfortowe fotele. W takim otoczeniu spędzisz około dwóch godzin, podczas których zrelaksujesz się, a otaczające Cię powietrze poprawi parametry Twojego zdrowia. Liczne badania naukowe potwierdzają, że powietrze stosowane w normobarii przyczynia się do powrotu do zdrowia lub zapobiega wielu chorobom! W komorze oddychasz 32% do 40% tlenu, 0,7% do 1,9% dwutlenku węgla i 0,5% do 1% drogocennego wodoru cząsteczkowego. Takie parametry nie są osiągalne obecnie w naturalnym środowisku.

Komora normobaryczna Gniezno

Komora normobaryczna w Gnieźnie – dlaczego warto?

  • komora normobaryczna to przestronne, elegancko urządzone pomieszczenie,
  • parametry powietrza nie są tak inwazyjne jak w przypadku hiperbarii,
  • powietrze wzbogacone jest o cząstki wodoru,
  • idealne dla organizmu człowieka parametry powietrza wykluczają konieczność obsługi medycznej podczas seansu,
  • przejście przez śluzę wyrównującą ciśnienie między komorą a pomieszczeniem zewnętrznym.

Normobaria – co pomaga leczyć?

Seanse w komorze normobarycznej w Gnieźnie wskazane są wszystkim seniorom, sportowcom oraz osobom zmagającym się z powikłaniami po Covid-19. Co ważne, zaleca się je chorującym na trudno gojące się rany, choroby przewlekłe skóry, obrzęki, choroby układu krążenia, choroby układu nerwowego, choroby zapalne, przewlekłe zmęczenie, otyłość i wiele innych. Sprawdź sam – skorzystaj z dobrodziejstwa komory normobarycznej w Gnieźnie.

Subscribe
to our newsletter