Close
s p a   t l e n o w e

Komora tlenowa Mogilno

Komora tlenowa Mogilno
Komora tlenowa w Mogilnie

Twoje miejsce w dążeniu do zdrowia!

Komora tlenowa w Mogilnie to miejsce, w którym poddać się możesz terapii normobarycznej – jednej z najbardziej docenianych w medycynie metod dbania o zdrowie i sprawność. Liczne badania naukowe potwierdzają skuteczność tlenoterapii w leczeniu i zapobieganiu licznym schorzeniom. Przekonaj się, jakie korzyści dają seanse w komorze normobarycznej!

Seanse w komorze tlenowej – czym się wyróżniają?

Podjęcie terapii w komorze tlenowej w Mogilnie to krok do osiągnięcia zdrowia! W procesie normobarii główną cechą jest przebywanie w otoczeniu powietrza, którego skład uznaje się za optymalny dla organizmu człowieka, a obecnie nie jest spotykany w środowisku naturalnym. Powietrze to wpływa na regenerację tkanek, usprawnia organizm oraz spowalnia procesy starzenia. Przebywając w komorze oddychasz 32% do 40% tlenu, 0,7% do 1,9% dwutlenku węgla i 0,5% do 1% drogocennego wodoru cząsteczkowego.

Komora tlenowa Mogilno

Komora tlenowa w Mogilnie – dlaczego warto?

  • komora tlenowa to przestronne, elegancko urządzone pomieszczenie,
  • parametry powietrza nie są tak inwazyjne jak w przypadku hiperbarii,
  • powietrze wzbogacone jest o cząstki wodoru,
  • idealne dla organizmu człowieka parametry powietrza wykluczają konieczność obsługi medycznej podczas seansu,
  • przejście przez śluzę wyrównującą ciśnienie między komorą a pomieszczeniem zewnętrznym.

Normobaria – co pomaga leczyć?

Seanse w komorze tlenowej w Mogilnie wskazane są wszystkim seniorom, sportowcom oraz osobom zmagającym się z powikłaniami po Covid-19. Co ważne, zaleca się je chorującym na trudno gojące się rany, choroby przewlekłe skóry, obrzęki, choroby układu krążenia, choroby układu nerwowego, choroby zapalne, przewlekłe zmęczenie, otyłość i wiele innych. Sprawdź sam – skorzystaj z dobrodziejstwa komory tlenowej w Mogilnie.

Subscribe
to our newsletter