Close
s p a   t l e n o w e

Leczenie tlenem Gniezno

Leczenie tlenem Gniezno
Leczenie tlenem w Gnieźnie

Poznaj komorę normobaryczną i jej zalety!

Troska o zdrowie to Twoja domena? Zmagasz się z licznymi dolegliwościami? Potrzebujesz wzmocnienia kondycji? Poznaj leczenie tlenem w Gnieźnie, poznaj komorę normobaryczną!

Komora normobaryczna – na czym polega terapia?

Leczenie tlenem w Gnieźnie to seanse w komorze normobarycznej – nowoczesna metoda wspierania zdrowia, której efekty mają poparcie naukowe. Podczas seansu w komorze oddycha się specjalną mieszanką powietrza, w której skład wchodzą 32% do 40% tlenu, 0,7% do 1,9% dwutlenku węgla i 0,5% do 1% drogocennego wodoru cząsteczkowego. Dodatkowo – w przeciwieństwie do hiperbarii – seans odbywa się w komfortowej, przestronnej sali, wyposażonej w wygodne fotele – są to warunki idealne do relaksu. Do komory wchodzi się poprzez specjalną śluzę, która normuje ciśnienie między komorą a światem zewnętrznym.

Leczenie tlenem Gniezno

Leczenie tlenem w Gnieźnie – dlaczego warto?

  • komora tlenowa to przestronne, elegancko urządzone pomieszczenie,
  • parametry powietrza nie są tak inwazyjne jak w przypadku hiperbarii,
  • powietrze wzbogacone jest o cząstki wodoru,
  • idealne dla organizmu człowieka parametry powietrza wykluczają konieczność obsługi medycznej podczas seansu,
  • przejście przez śluzę wyrównującą ciśnienie między komorą a pomieszczeniem zewnętrznym.

Normobaria – co pomaga leczyć?

Seanse w komorze tlenowej w Gnieźnie wskazane są wszystkim seniorom, sportowcom oraz osobom zmagającym się z powikłaniami po Covid-19. Co ważne, zaleca się je chorującym na trudno gojące się rany, choroby przewlekłe skóry, obrzęki, choroby układu krążenia, choroby układu nerwowego, choroby zapalne, przewlekłe zmęczenie, otyłość i wiele innych. Sprawdź sam – skorzystaj z dobrodziejstwa leczenia tlenem w Gnieźnie.

Subscribe
to our newsletter