Close
s p a   t l e n o w e

Normobaria Mogilno

Normobaria Mogilno
Normobaria w Mogilnie

Poznaj nowoczesną metodę dbania o zdrowie!

Choć sam termin normobaria brzmi tajemniczo, zasady terapii normobarycznej są proste – czyste, zdrowe powietrze, którego działanie udowodniono naukowo, wpływa korzystnie na zdrowie człowieka, wspiera jego rekonwalescencję i działa profilaktycznie. Normobaria w Mogilnie to nowa metoda, przekonaj się, że warto z niej skorzystać!

Powietrze otacza nas wszędzie. Wybierz to, które Ci pomoże!

Decydując się na terapię tlenową, wybierz normobarię w Mogilnie. Komora normobaryczna to miejsce, w którym w komfortowych warunkach spędzasz czas, wdychając specjalnie dobraną, opatentowaną mieszankę powietrza - 32% do 40% tlenu, 0,7% do 1,9% dwutlenku węgla i 0,5% do 1% drogocennego wodoru cząsteczkowego. Taki skład powietrza sprawia, że organizm człowieka zaczyna funkcjonować lepiej, a liczne schorzenia zdecydowanie szybciej ustępują. Lekarze są jednogłośni – normobaria to terapia przyszłości!

Normobaria Mogilno

Normobaria w Mogilnie – dlaczego warto?

  • komora tlenowa to przestronne, elegancko urządzone pomieszczenie,
  • parametry powietrza nie są tak inwazyjne jak w przypadku hiperbarii,
  • powietrze wzbogacone jest o cząstki wodoru,
  • idealne dla organizmu człowieka parametry powietrza wykluczają konieczność obsługi medycznej podczas seansu,
  • przejście przez śluzę wyrównującą ciśnienie między komorą a pomieszczeniem zewnętrznym.

Terapia tlenem – co pomaga leczyć?

Normobaria w Mogilnie wskazana jest wszystkim seniorom, sportowcom oraz osobom zmagającym się z powikłaniami po Covid-19. Co ważne, zaleca się ją chorującym na trudno gojące się rany, choroby przewlekłe skóry, obrzęki, choroby układu krążenia, choroby układu nerwowego, choroby zapalne, przewlekłe zmęczenie, otyłość i wiele innych. Sprawdź sam – skorzystaj z dobrodziejstwa normobarii w Mogilnie.

Subscribe
to our newsletter