Close
s p a   t l e n o w e

Terapia tlenowa Mogilno

Terapia tlenowa Mogilno
Terapia tlenowa w Mogilnie

Komora normobaryczna to Twój krok do zdrowia!

Boisz się o swoje zdrowie? Chcesz działać profilaktycznie? Chorujesz na liczne schorzenia? Poznaj zalety terapii tlenowej w Mogilnie i już dziś umów się na seans, który polecają lekarze!

Terapia tlenowa w Mogilnie – na czym właściwie polega?

Terapia tlenowa w Mogilnie to seanse w komorze normobarycznej – jedna z najnowszych metod wspierania leczenia, polecana przez lekarzy dla niemal wszystkich ludzi! Podczas seansu w komorze oddycha się specjalną mieszanką powietrza, w której skład wchodzą 32% do 40% tlenu, 0,7% do 1,9% dwutlenku węgla i 0,5% do 1% drogocennego wodoru cząsteczkowego. Co ważne, seanse są bezpieczne – nie wymagają opieki personelu medycznego, ponieważ oddychasz najbardziej neutralnym, optymalnym dla człowieka powietrzem. Seans w komorze to przebywanie w komfortowych warunkach – w przestronnym pomieszczeniu, wyposażonym w wygodne fotele. Ciśnienie między komorą a światem zewnętrznym reguluje specjalna śluza, dzięki której znika dyskomfort wejścia i wyjścia z seansu.

Terapia tlenowa Mogilno

Terapia tlenowa w Mogilnie – dlaczego warto?

  • komora tlenowa to przestronne, elegancko urządzone pomieszczenie,
  • parametry powietrza nie są tak inwazyjne jak w przypadku hiperbarii,
  • powietrze wzbogacone jest o cząstki wodoru,
  • idealne dla organizmu człowieka parametry powietrza wykluczają konieczność obsługi medycznej podczas seansu,
  • przejście przez śluzę wyrównującą ciśnienie między komorą a pomieszczeniem zewnętrznym.

Normobaria – co pomaga leczyć?

Seanse terapii tlenowej w Mogilnie wskazane są wszystkim seniorom, sportowcom oraz osobom zmagającym się z powikłaniami po Covid-19. Co ważne, zaleca się je chorującym na trudno gojące się rany, choroby przewlekłe skóry, obrzęki, choroby układu krążenia, choroby układu nerwowego, choroby zapalne, przewlekłe zmęczenie, otyłość i wiele innych. Sprawdź sam – skorzystaj z dobrodziejstwa terapii tlenowej w Mogilnie.

Subscribe
to our newsletter